Skontaktuj się

Sprostamy każdemu wyzwaniu!

  58 552-86-60        firma@fb-jelcz.pl

 

FB-JELCZ Sp. z o.o.

ul. Polna 45, 80-209 Chwarzczyno

NIP: 589-20-21-817

Regon: 363708210

KRS: 0000601148

Nawiguj z google maps

  58 552-86-60

  58 552-88-64

Zarząd


Sławomir Bergański
Dyrektor Generalny – Członek Zarządu

   605-664-553

   s.berganski@fb-jelcz.pl

Franciszek Bergański
Członek Zarządu

  603-376-460

  f.berganski@fb-jelcz.pl

 

Ofertowanie i realizacja


Rafał Wentland
Kierownik robót

  534-376-462

  r.wentland@fb-jelcz.pl

mgr inż. Julia Paradowska
Specjalista ds. przygotowania produkcji

  537-953-310

  j.paradowska@fb-jelcz.pl

 

Biuro


Agnieszka Asman
Główna Księgowa

  695-135-222

  a.asman@fb-jelcz.pl

Aleksandra Białk
Kierownik Biura

  669-922-555

  firma@fb-jelcz.pl

Joanna Magrian
Asystent biurowy

  690-900-395

  j.magrian@fb-jelcz.pl

 

Transport


Jarosław Rostankowski
Specjalista ds. transportu - logistyk

  733-944-600

  j.rostankowski@fb-jelcz.pl

 

Rozwój/ Marketing


Mateusz Ulenberg
Dyrektor techniczno-rozwojowy

  605-374-600

  m.ulenberg@fb-jelcz.pl

 

Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.