tel. 58 552-86-60
tel/fax 58 552-88-64
e-mail: firma@fb-jelcz.pl
  • slide14.jpg
  • slide9.jpg
  • slide4.jpg
  • slide8.jpg
  • slide16.jpg
  • slide10.jpg
  • slide12.jpg
  • slide3.jpg
  • slide2.jpg
  • slide7.jpg
  • slide17.jpg
  • slide1.jpg
  • slide6.jpg
  • slide5.jpg
  • slide15.jpg
  • slide11.jpg

 

Kontakt:

 

 

kontakt

 

FB-JELCZ Sp. z o. o.
ul. Polna 45
80-209 Chwaszczyno
NIP 589-20-21-817
Regon 363708210
KRS 0000601148
tel. 58 552-86-60
tel/fax 58 552-88-64

 

 


 

ZARZĄD

Dyrektor Generalny – Członek Zarządu
Sławomir Bergański
tel. 605-664-553

e-mail: s.berganski@fb-jelcz.pl

 

Członek Zarządu
Franciszek Bergański

tel. 603-376-460
e-mail: f.berganski@fb-jelcz.pl

 


BIURO

Główna Księgowa
Mirona Wiczling

tel. 531-399-614
e-mail: m.wiczling@fb-jelcz.pl

 

Kierownik Biura
Aleksandra Białk

tel. 669-922-555
e-mail: firma@fb-jelcz.pl

 

Asystent biurowy
Joanna Magrian

tel. 690-900-395
e-mail: j.magrian@fb-jelcz.pl

 

 

OFERTOWANIE I REALIZACJA

Dyrektor ds. inwestycji
Piotr Fikus
tel. 536-000-111
e-mail: p.fikus@fb-jelcz.pl

 

Kierownik robót
Rafał Wentland

tel. 534-376-462
e-mail: r.wentland@fb-jelcz.pl

 

Specjalista ds. przygotowania produkcji
mgr inż. Julia Paradowska

tel. 537-953-310
e-mail: j.paradowska@fb-jelcz.pl

 


TRANSPORT

Specjalista ds. transportu - logistyk
Jarosław Rostankowski

tel. 733-944-600
e-mail: j.rostankowski@fb-jelcz.pl

 

 


ZAMÓWIENIA / MARKETING

Dyrektor techniczno-rozwojowy
Mateusz Ulenberg

tel. 605-374-600
e-mail: m.ulenberg@fb-jelcz.pl

 


 

 

Powered by Phoca Maps

80-209 Chwaszczyno
ul. Polna 45


email: firma@fb-jelcz.pl

tel. 58 552-86-60
fax 58 552-88-64