Skontaktuj się

Sprostamy każdemu wyzwaniu!

  58 552-86-60        firma@fb-jelcz.pl

 

FB-JELCZ Sp. z o.o.

ul. Polna 45, 80-209 Chwaszczyno

NIP: 589-20-21-817

Regon: 363708210

KRS: 0000601148

Nawiguj z google maps

  58 552-86-60

  58 552-88-64

Zarząd


Sławomir Bergański
Dyrektor Generalny – Członek Zarządu

   605-664-553

   s.berganski@fb-jelcz.pl

Franciszek Bergański
Członek Zarządu

  603-376-460

  f.berganski@fb-jelcz.pl

 

Ofertowanie i realizacja


Rafał Wentland                                                   
Kierownik robót

  534-376-462

  r.wentland@fb-jelcz.pl

 

 

Maciej Cieszyński
Kierownik robót/ kosztorysant

  690-922-322

  m.cieszynski@fb-jelcz.pl

 

 

 

 

 

mgr inż. Julia Dettlaff
Specjalista ds. przygotowania produkcji

  537-953-310

  j.dettlaff@fb-jelcz.pl

 

 

Marzena Niedziela
Pracownik ds. zakupów

  790-208-911

  m.niedziela@fb-jelcz.pl

Biuro


Aleksandra Białk                                                  
Kierownik Biura

  669-922-555

  firma@fb-jelcz.pl

                                                                     
Joanna Magrian
Asystent biurowy

  690-900-395

  j.magrian@fb-jelcz.pl          

Agnieszka Asman
Główna Księgowa

  695-135-222

  a.asman@fb-jelcz.pl

Iveta Hryniewicz-Radzikowska
Pracownik biurowy ds. kadr i płac

  667-867-333

  i.hryniewicz@fb-jelcz.pl

 

Transport


Jarosław Rostankowski                       
Specjalista ds. transportu - logistyk

  733-944-600

  j.rostankowski@fb-jelcz.pl

 


 

 

Paweł Konkel
Koordynator Działu Transportu Ponadnormatywnego

  733-144-199

  p.konkel@fb-jelcz.pl

  logistyka@fb-jelcz.pl

 
 
Dominika Rosinke
Specjalista ds. Transportu Ponadnormatywnego

  733-544-399

  d.rosinke@fb-jelcz.pl

  logistyka@fb-jelcz.pl

   

 

Rozwój/ Marketing


Mateusz Ulenberg
Dyrektor techniczno-rozwojowy

  605-374-600

  m.ulenberg@fb-jelcz.pl

 

Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

exact replica tag heuer with the hunt for a final magnificence in addition an excellent fusion from folks specific impressive model. sexy is definitely the properties with https://de.upscalerolex.to/ rolex. search top professional design of celinereplica.ru from authentic online store. find the latest professional advice upon buying a top quality www.datewatches.com. to buy 1:1 https://gr.watchesbuy.to in online shop. the world-famous watch provides rolex swiss https://www.burberryreplica.ru/. quality swiss bottegavenetareplica.ru at wholesale price.