Profil działalności

Firma budowlana FB-JELCZ Sp. z o. o. kilka słów o nas

FB-JELCZ Sp. z o.o. to firma budowlana, która powstała w 1990 roku w Chwaszczynie. Realizujemy wysokiej jakości usługi ogólnobudowlane głównie na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego. Jednakże nie ograniczamy się tylko do tego obszaru – nasze usługi realizujemy także na terenie całego kraju.

Swoje długoletnie doświadczenie łączymy z ciągłym rozwojem oraz śledzeniem nowinek na rynku budowlanym. Nasza firma działa z pasją i zaangażowaniem, zapewniając kompleksowe podejście do każdego projektu budowlanego. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom budowlanym zgodnie z ustalonym terminem i budżetem.

FB-JELCZ specjalizuje się w wyburzeniach i rozbiórkach obiektów budowlanych, generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz pracach ogólnobudowlanych. Zapewniamy kompleksowe wykonanie nawierzchni, w tym budowanie nowych dróg, obiektów kubaturowych, miejsc manewrowych, parkingów, chodników czy ścieżek rowerowych. Nasze usługi obejmują również kompleksowe prace ziemne, takie jak wykopy, nasypy, niwelacje. Ponadto, świadczymy usługi zagospodarowania terenu jak np. montaż i instalacje elementów placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych, tworząc przestrzenie rekreacyjne dla społeczności lokalnych. Nasza oferta zawiera także transport materiałów sypkich, transport ponadnormatywny, a także możliwość skorzystania z usługi wynajmu maszyn z obsługą operatorską.

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę pracowniczą. Pozwala nam to na realizację inwestycje nawet o najwyższym stopniu skomplikowania technologicznego, zapewniając przy tym klientom wysoką jakość usług i satysfakcję z efektów naszej pracy. Wykonujemy od lat kompleksowe usługi dla firm i instytucji.

Naszą misją jest świadczenie kompleksowych i wysokiej jakości usług ogólnobudowlanych, które przekraczają oczekiwania klientów i przyczyniają się do rozwoju infrastruktury przemysłowej oraz przestrzeni publicznych.

Jesteśmy świadomi znaczenia ochrony środowiska, dlatego też nasze prace przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich norm i przepisów dotyczących ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.