Formularz Kontaktowy

Formularz Kontaktowy

BIURO

Aleksandra Białk

Kierownik Biura
669-922-555
firma@fb-jelcz.pl

Sylwia Czoska

Pracownik biurowy
733-444-066
s.czoska@fb-jelcz.pl

Joanna Magrian

Starszy specjalista ds. administracyjno-finansowych
690-900-395
j.magrian@fb-jelcz.pl

Anna Kolatowska

Specjalista ds. administracyjno-biurowych
733-544-399
a.kolatowska@fb-jelcz.pl

Agnieszka Asman

Główna księgowa
695-135-222
a.asman@fb-jelcz.pl

Marzena Niedziela

Specjalista ds. kadr i płac
790-208-911
m.niedziela@fb-jelcz.pl

OFERTOWANIE I REALIZACJE

Rafał Wentland

Kierownik robót
534-376-462
r.wentland@fb-jelcz.pl

mgr inż. Julia Dettlaff

Specjalista ds. przygotowania produkcji
537-953-310
j.dettlaff@fb-jelcz.pl

Maciej Cieszyński

Kierownik robót
690-922-322
m.cieszynski@fb-jelcz.pl

Emilia Kasprowicz

Specjalista ds. przygotowania produkcji
733-544-611
e.kasprowicz@fb-jelcz.pl

TRANSPORT

Jarosław Rostankowski

Specjalista ds. transportu – logistyk
733-944-600
j.rostankowski@fb-jelcz.pl

Paweł Konkel

Koordynator działu transportu ponadnormatywnego
733-144-199
p.konkel@fb-jelcz.pl

ROZWÓJ / MARKETING

Mateusz Ulenberg

Dyrektor techniczno-rozwojowy
605-374-600
m.ulenberg@fb-jelcz.pl

Aleksandra Zielińska

Młodszy specjalista ds. marketingu
733-844-977
a.zielinska@fb-jelcz.pl

ZARZĄD

Sławomir Bergański

Dyrektor Generalny – Członek Zarządu
605-664-553
s.berganski@fb-jelcz.pl

Franciszek Bergański

Członek Zarządu
603-376-460
f.berganski@fb-jelcz.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.